Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár slov před odjezdem

27. 3. 2008

Naše příprava na odlet již mocně finišuje a doladit zbývá jen pár drobných detailů.

Pomalinku ale jistě se loučíme se životem v Čechách,utřeme slzu a hurá na zkušenou do světa.

Není proč zoufat.Rok uteče jako voda a než se nadějete budeme Vám zase otravovat život J.A to si pak budete říkat, “kdyby tak chtěli zase někam odjet „J.

 

Naše cesta začíná v neděli 30.3. na autobusovém nádraží Florenc,odkud jedeme v 10.30 autobusem do Vídně.Z Vídeňského letiště odlétáme v 21:20 a na Zélandu bychom měli přistávat v úterý 1.4. v 10:25 dopoledne.Letíme s Korejskou leteckou společností takže zastávku na výměnu letadla máme v Soulu a cestou se můžeme těšit na Korejské speciality na palubě letadla.

Na Zélandu již máme rezervovaný nocleh takže to by taky neměl být žádný problém.Po první noci vzhůru nohamaJ nás druhý den čeká už poslední delší cesta.Pojedeme busem do Napier kde by si nás měl vyzvednout farmář Ian, který touží potom aby nás zaměstnal J.Je parádní že i na tento autobus už máme jízdenky v kapse.Možnosti Internetu jsou opravdu neomezené!

Jak vidíte tak na pobyt na Zélandu jsme opravdu důkladně připraveni a počet věcí které nás zaskočí by měl být omezen na maximální minimumJ.Musím přiznat že veškeré zásluhy za super logistickou práci nese Jíťa a tímto bych jí za to chtěl moc a moc poděkovat. DĚKUJU!!!DĚKUJU!!! DĚKUJU!!!

 

První dny na Zélandu se asi ozveme jen našim nejbližším,aby věděli že jsme v pořádku a také už asi nahlásíme naše nové Novozélansdské telefoní číslo na kterém budeme fungovatJ.

Na první zápis v tomto deníčku si asi budete muset chvilku počkat,ale pevně věřím že nebude dlouho trvat a přidáme další článek J.

 

Mějte se tu krásně a dávejte na sebe pozor!!!

 S pozdravem

 Jíťa a Išta.