Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 15 - stále Dunedin

17. 1. 2009

17.1.2008

 

Sobota

 

Den 15

 

Asi jsem byl nakažen spavou nemocí:-). Spal jsem téměř dvanáct hodin a v době, kdy píšu tyto věty se cítím zase pěkně zdrchaný:-). A to jsme celý den nic nedělali.Ráno jsme si šli do knihovny nabít telefón a foťák. Zjistit nějaké podrobnosti k Mount Aspirinu.                                                                            Pak jsme navštívili muzeum Otago. Musím tedy říct, že mě hodně zklamalo. Zélanďani mají Muzea moc krásná, taková interaktivní, ale to Dunnedinské hodně připomíná naše česká nudná muzea. Jeden rozdíl tam však je:-). To Dunedinské je na rozdíl od našich muzeí zdarma.

ObrazekProtože se počásko trošku vybralo, jeli jsme se podívat na nejstrmější ulici na světě. Když jsme ten kopec viděli, raději jsme postavili Huhníka pod něj a ulici si prošli pěšky. Je to fakt krpál.

Následovně jsme si šli projít zdejší botanickou zahradu. A to je z dnešního dne všechno. Na tučňáky a lvouny se nám za tohoto počasí nechce. Uvidíme, jak bude zítra a podle toho se rozhodneme, co dál. Mělo by nás teď čekat pár deštivých dní. Možná více, vždyť míříme na západ :-).